Reklama:

vlajka.gif (6755 bytes)   CZ.gif (1799 bytes)

Cítíte   se   poškozeni   firmou
AEONIAN TRAVEL CLUB,    ZYDECO, 
nebo

OCEAN  PARADISE  PROMOTIONS  s.r.o.

Nastavit jako výchozí

Přidat k oblíbeným

 

      Jestliže ano, potom právě pro Vás jsou určeny tyto stránky.
     Firmy obtelefonovávají domácnosti, nebo prostřednictvím "anket" v supermarketech sondují jejich majetkové poměry a poté vybrané potencionální klienty zvou pod záminkou výhry na prezentace dovolených  např. systému TIMESHARE. Jak kvalitní služby poskytují, se můžete přesvědčit
na stránce ohlasů, názorů a zkušeností jejich klientů zde >>.

Menu:
Ohlasy, zkušenosti
Výpis z obch. rejstř.
Články IDNES.cz
RCI
Odkazy
Zprávy, novinky
e-mail
Tropical Island
kouzla zbavený?

 

Jsme pod ochranou
Logo DAS.jpg (5151 bytes)

 

Reklama:

 

 

 

Menu:
Ohlasy, zkušenosti 1
Ohlasy, zkušenosti 2
Výpis z obch. rejstř.
Články IDNES.cz
Odkazy
Zprávy, novinky
Nahoru (TOP)
e-mail
Tropical Island
kouzla zbavený?
 

 

Odkazy na další informace na Internetu:

Kliknutím sem se přesunete na stránku s názory, ohlasy a zkušenostmi ostatních postižených klientů  společností, které jsme dostali.>>

 

 A tento odkaz vede na články serveru IDNES.cz o systému Timeshare >>

 

 Tady je odkaz  na stránky RCI, v níž firma údajně zprostředkovávala členství >>

 

Zde si můžete prohlédnout kompletní podrobný VÝPIS Z OBCHODNÍHO REJSTŘÍKU s.r.o. AEONIAN TRAVEL CLUB a Ocean Paradise Promotions, s.r.o.>>

 

 Pod tímto odkazem bývaly další stránky a odkazy na téma TIMESHARE. >>

 

Radami postiženým klientům se zabývají také webové stránky Sdružení obrany spotřebitelů (SOS) na adrese www.spotrebitele.cz. >>

 

Blacklist stránek CRIMESHARE se seznamem  společností, jejichž nepoctivost dosáhla i zahraničního věhlasu. Společnost AEONIAN TRAVEL CLUB Gabriely Matouškové zde figuruje na jednom z předních míst. >>

 

Na této adrese (www.aeonian.cz)  bývaly oficiální stránky společnosti ATC >>

 

Zde je adresa bývalé webové prezentace společnosti ZYDECO (v konkursu), firmy, kterou společnost AEONIAN TRAVEL CLUB označovala za svého nástupce přebírající její závazky:
http://www.zydeco.cz

 

Tropical Island
kouzla zbavený?

 

    -  Zúčastnili jste se dražby na takové prezentaci ?
    -  Podepsali jste s firmou smlouvu ?
    -  Snažili jste se od smlouvy odstoupit ?
    -  Nechce Vám firma vrátit peníze ?
    -  Způsobila Vám firma škodu ?

Aktuální zprávy, novinky a informace:
(jsou řazeny od nejnovějších)

    Obdrželi jsme obsáhlý dopis od dalších postižených klientů, kteří v něm popisují jak od společnosti Aeonian Travel Club zakoupili zájezd na Tenerife a tam od RCI timeshareové apartmány. Jejich zkušenosti najdete zde, v sekci ohlasů a zkušeností postižených klientů.

    Dle sdělení JUDr. Jiřího Magasanika ze Severočeské konkursní majetek sepsaný do konkursní podstaty v konkursu na firmu ZYDECO, s.r.o. nebude postačovat ani na náklady konkursu a žádný z věřitelů nebude uspokojen ani minimální částkou. Scénář velmi podobný konci společnosti AEONIAN TRAVEL CLUB, která po svém krachu společnost ZYDECO označila za svého nástupce.
    ČESKÁ TELEVIZE ve svém pořadu Černé ovce odvysílala v úterý 31. října 2006 od 18,30 hodin další reportáž o podvedených klientech od další timeshareové společnosti GLOBAL BUSINESS SERVICES, s.r.o. Pokud jste neměli možnost pořad sledovat, můžete si ho nyní na internetu přehrát. Zde je odkaz: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/206452801080044-cerne-ovce/

    Kromě neblaze proslulé Gabriely Matouškové byl jejím společníkem ve společnosti AEONIAN TRAVEL CLUB také MARK HEPPENSTALL narozen 13. listopadu 1964, v Praze hlášen na adrese Jeseniova 55 Praha 3. Dle Obchodního rejstříku je, nebo byl, společníkem v těchto dalších firmách a společnostech:
- Odyssey International, s.r.o. (IČ: 26423677;
v konkursu!)
- Ocean Paradise Promotions, s.r.o. (IČ: 26744261;
v konkursu!)
- Cityground, s.r.o. (IČ: 26744627;
nařízena exekuce!)
- H. L. T., s.r.o. (IČ: 25741403)

    Máte-li jakýkoliv vztah s výše uvedenými firmami, nebo lidmi, asi by bylo vhodné minimálně zvýšit svou obezřetnost.

    V říjnu 2006 byl uvalen konkurs také na společnost ZYDECO, kterou AEONIAN TRAVEL CLUB Gabriely Matouškové a Marka Heppenstalla označovala za svého nástupce.

    Dne 2. listopadu 2006 byl u Obvodního soudu pro Prahu 1 vynesen další rozsudek v neprospěch společnosti Aeonian Travel Club Gabriely Matouškové. Společnost musí uhradit žalobci nejen veškeré peníze za neuskutečněnou dovolenou, ale také soudní výlohy. Za stranu žalovanou se nikdo nedostavil. Otázkou je, zda žalovaná strana ještě nějaká vůbec existuje. Po vyhlášení a zrušení konkursu pro nedostatek majetku byla firma ATC již vymazána z Obchodního rejstříku. To však soudu ve vynesení rozsudku nejen že nebránilo, ale soud se ani nezačervenal za to, že projednání žaloby nařídil více než 4 roky po jejím podání, čímž vyhlídky na vrácení peněz tomuto postiženému klientovi značně snížil. Ještě, že existuje mimosoudní, neoficiální, tzv. světská spravedlnost...

    Systém, kterým společnost Aeonian Travel Club Gabriely Matouškové okradla stovky slušných lidí i firem o více než 4 miliony Kč stále láká další "podnikatele". Začínáme dostávat dopisy od postižených klientů další podobné společnosti. Je jí SELECT DESTINATIONS jednatelky Ingrid Nejezchlebové. Postup je opět zcela klasický: Známé prezentace, na které jsou zájemci zváni formou soutěže a výhry, anglicky hovořící prezentující, česká jednatelka, španělský společník z Kanárských ostrovů, zprostředkování pobytu, nebo členství v Atlantic View Clubu, smlouva s odlišným textem, než je prezentován a slibován, hlavně s odstavcem, že zaplacené peníze se za žádných okolností nikdy nevracejí. V pátek, dne 25. srpna 2006 vysílal digitální televizní program ČT24 České televize pořad Testoviny, ve kterém hovořila jedna z postižených klientek, která se společností SELECT DESTINATIONS podepsala smlouvu. Celý pořad můžete shlédnout po kliknutí na níže uvedený odkaz:

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10095706689-testoviny/206452801310825/

Dříve fungoval ještě tento odkaz:

http://www.ct24.cz/vysilani/?id=112123&datum=2006-08-25&porad=

    Začátkem srpna 2006 bylo státnímu zastupitelství konečně podáno trestní oznámení na Gabrielu Matouškovou - jednatelku společnosti Aeonian Travel Club.

    Obvodní soud pro Prahu 1 nařídil na čtvrtek 2. listopadu 2006 projednání další žaloby na společnost Aeonian Travel Club Gabriely Matouškové. Děje se tak po čtyřech letech od podání žaloby(!). Mezitím společnost upadla do konkursu a konkurs byl již konkursním správcem ukončen pro nedostatek majetku. Ani jediný ze 171 konkursních věřitelů dosud nebyl ani částečně odškodněn.

    Městský soud v Praze zrušil usnesením č.j. 95 K 27/2004-108 ze dne 15.2.2006, které nabylo právní moci dne 11.3.2006, konkurs na majetek úpadce Aeonian Travel Club, s.r.o. dle §44 odst. 1 písm. d) zákona o konkursu a vyrovnání z důvodu, že majetek podstaty nepostačuje k úhradě nákladů konkursu.

    Usnesením Krajského soudu v Ostravě ze dne 27.února 2006 číslo jednací 20 K 72 / 2005-21 byl prohlášen konkurs na majetek obchodní společnosti Odyssey International, s.r.o. a ustaven konkursní správce: Mgr. Rita Kubicová, advokátka Ostrava, Nemocniční 2902 / 13

    Obdrželi jsme další dopis od jedné z pracovnic tentokrát společnosti Global Business Services, která popisuje praktiky firem prodávajících reklamní dovolené zdarma od RCI za peníze. Najdete ho v sekci Ohlasů a zkušeností, tedy také po kliknutí na tento odkaz.

    Dostáváme záplavu žádostí o pomoc při vymáhání peněz zpět, nebo zaplacených služeb od firmy Odyssey International. Pro všechny máme následující sdělení: podejte trestní oznámení na nejbližší služebně Policie ČR s odvoláním na kpt. Pastuchu, který řeší celou záležitost na ostravské pobočce hospodářské kriminality, tel.: 974 725 483. Vezměte s sebou veškeré doklady o zaplacení a smlouvy. V této věci je prý již podáno více než  50 trestních oznámení.

  Obdrželi jsme velmi zajímavý dopis od jednoho z postižených klientů firmy Odyssey International, který absolvoval zakoupený pobyt. Popisuje princip nečistých praktik všech podobných společností, za kterými stojí zejména jedna osoba, Mark Heppenstall a nabízí spolupráci při společném postupu proti nim, včetně kontaktů. Dopis najdete zde, v sekci Ohlasů a zkušeností postižených klientů.

  Schůze věřitelského výboru konkursu Aeonian Travel Club, s.r.o. se bude konat v novém sídle konkursního správce v pondělí 31. 10. 2005.

    KONKURS NA SPOLEČNOST AEONIAN TRAVEL CLUB, s.r.o. POKRAČUJE.
    Ode dne konání schůze konkursních věřitelů, o které jsme podrobně informovali dříve (viz níže), se konaly dvě schůzky věřitelského výboru se správcem konkursní podstaty. Konkurs stále probíhá. Podrobnější informaci o průběhu konkursu přineseme, jakmile budou k dispozici nějaké hmatatelné, nebo důležité, či definitivní výsledky.

    DALŠÍ SOUDNÍ JEDNÁNÍ PROTI SPOLEČNOSTI OCEAN PARADISE PROMOTIONS:
    V úterý 28. 6. 2005 ve 14,45 hodin u Obvodního soudu pro Prahu 4 na adrese Spálená 2 Praha 2, čísle dveří 28. se bude projednávat další žaloba podaná proti společnosti Ocean Paradise Promotions, s.r.o.

ZPRÁVA ZE SCHŮZE KONKURSNÍCH VĚŘITELŮ SPOLEČNOSTI  A. T. C., s.r.o:
V budově Městského soudu v Praze 2 ve Slezské ulici 2, místnosti č. 152. se 6. 12. 2004 od 10 hodin konala schůze konkursních věřitelů společnosti AEONIAN TRAVEL CLUB, s.r.o. za účasti mnoha desítek věřitelů, soudce a konkursního správce, kteří poskytli plénu následující informace: Návrh na konkurs podal sám dlužník - jednatelka společnosti Gabriela Matoušková prostřednictvím advokáta 2. 7. 2004. 17. 8. byl konkurs vyhlášen. Do dne konání schůze se o svou pohledávku přihlásilo 171 věřitelů z řad převážně fyzických osob (ale mezi věřiteli najdeme i právnické osoby, např. komunikační společnost, zdravotní pojišťovnu a dokonce i státní instituci), kteří poptávají u společnosti dluh o celkové výši 4 272 772 (čtyři milióny dvě sta sedmdesát dva tisíce sedm set sedmdesát dvě) Kč. Za dobu své činnosti společnost uzavřela okolo 4600 smluv. Už v roce 2001 měl způsob hospodaření společnosti za následek ztrátu 11,7 miliónu Kč. V roce 2002 dluh dalece přesáhl 20 miliónů Kč a společnost byla z ekonomického hlediska předlužená. Již tehdy byl nejvyšší čas na prohlášení konkursu. Přesto společnost podepisovala smlouvy ještě i v roce 2004! Z výše uvedených důvodů není dosud vyloučena trestní odpovědnost jednatelů společnosti. Tou se údajně v současné době zabývá i ostravská policie. Před podáním návrhu na konkurs na sebe sama společnost Gabriely Matouškové důsledně vyvedla veškerý movitý majetek ze společnosti tak, že dnes je z jejího majetku v evidenci jeden počítač v ceně řádově set Kč a 10 tisíc Kč na účtu. Celková výše majetku jistě nepřesáhne 50 tisíc Kč, což nepokryje ani náklady konkursního řízení. Proto soud i konkursní správce vyzývají k neprodlenému oznámení veškerých indicií, které by mohly vést k dohledání dalšího majetku společnosti (oznamujte panu Mgr. Janu Durčákovi - konkursnímu správci, na adresu Opatovická 4 110 00 Praha 1).
Schůze věřitelů zvolila tříčlenný věřitelský výbor a tři náhradníky. O dalším vývoji v budoucnu najdete informace právě na těchto stránkách.

MĚSTSKÝ SOUD V PRAZE SVOLÁVÁ SCHŮZI KONKURSNÍCH VĚŘITELŮ!
Městský soud v Praze, pracoviště Praha 2, Slezská 9, rozhodl vyšším soudním úředníkem Annou Kyselkovou v právní věci konkursu vedeného na majetek úpadce: Aeonian Travel Club, s.r.o., se sídlem v Praze 8 - Libni, Zenklova č.p. 32/28, IČ: 26196590 takto:
I. Svolává se schůze konkurzních věřitelů na den pondělí 6. prosince 2004 v 10.00 hodin do č. dv. 152, I. patro v budově městského soudu v Praze, pracoviště Slezská, Praha 2, Slezská 9.
II. Na programu schůze bude:
/ volba věřitelského orgánu,
/ zpráva správce o jeho činnosti, rozsahu a velikosti konkursní podstaty,
/ jiné.
     Prezence konkursních věřitelů začne 30 minut a skončí 5 minut před zahájením. Zástupci věřitelů musí předložit při prezenci řádné plné moci, event. k jednání jménem věřitele a doklad totožnosti

DĚKUJEME ZA INFORMACE O GABRIELE MATOUŠKOVÉ!
Děkujeme za první informace, které jsme obdrželi po výzvě k poskytnutí informací o Gabriele Matouškové. Podle dosud nepotvrzených zpráv se Gabriela Matoušková vdala do Londýna a do sídla všech "spřátelených" firem do Zenklovy ulice v Praze stále pravidelně dojíždí. Snad na dobré cestě jsou podrobnější informace o jejích aktivitách v Anglii.

OBDRŽELI JSME TAKOVÝTO DOPIS:
Vážení přátelé, v příloze Vám posíláme příspěvek na vaše internetové stránky. Přestože náš příspěvek se nese v jiném duchu než většina zveřejněných, doufáme, že se na stránkách objeví. Děkujeme. Manželé Petrákovi.
Přílohu v podobě popisu dovolené vydražené u společnosti Ocean Paradise Promotions, s.r.o., působící spíše dojmem přepisu textu z reklamního letáku společnosti, najdete po kliknutí zde><. Jeho autenticitu nemůžeme spolehlivě ověřit, takže se může jednat o pokus jmenované společnosti o samorehabilitaci, nebo lákání dalších obětí. Zdá se spíše neuvěřitelné, že jakýsi jednotlivec, hovořící dokonce za skupinu lidí, vychvaluje dovolenou "vydraženou" podobným způsobem, jako u firmy, kterou založili stejní lidé a která podnikala ve stejném oboru, na kterou jsou dnes uvalovány exekuce na majetek a vyhlášen konkurs, ale nevylučujeme, že někteří klienti skutečně mohli dovolenou v popisované podobě absolvovat, ač je jejich názor téměř ojedinělý. Proto je, samozřejmě, také zařazen mezi Ohlasy a zkušenosti klientů. Těmto klientům jsem doporučil zakoupit ještě další, pokud možno, co nejdražší dovolenou u stejné společnosti, neboť konkursní věřitelé jistě uvítají každou korunu, která se najde v majetku společnosti k uspokojení jejich pohledávek. Jak vypadal pobyt zakoupený u společnosti AEONIAN TRAVEL CLUB, s.r.o. jinými klienty, si můžete přečíst zde><

POSTIŽENÍ KLIENTI PROSÍ O POMOC!
Prosíme všechny schopné právníky, nebo příslušných zákonů znalé občany, kteří jsou schopni a ochotni pomoci postiženým klientům, aby se nám ozvali na e-mail:
melody.merkur@tiscali.cz
.

PODALI JSTE ŽALOBU? OZVĚTE SE NÁM!
Prosíme všechny další postižené klienty, kteří podali na Společnost Aeonian Travel Club, nebo Gabrielu Matouškovou, příp. další podobné společnosti, žalobu, aby se nám přihlásili, oznámili datum a místo soudního jednání, případně jeho výsledek. Můžeme poskytnout kontakty na postižené klienty, kteří nabídli svou pomoc ve formě svědectví u soudu oklamaným kolegům.

NAPIŠTE NÁM!
Napište nám, co byste rádi na našich stránkách našli, jak Vám pomohly, čím byste na ně mohli přispět, jak byste chtěli, nebo mohli pomoci ostatním podvedeným klientům. Za všechny děkujeme.

Vážení postižení,
     Dostáváme denně stále se zvyšující počet  žádostí a proseb o radu, až přestává být reálné na všechny odpovídat. Protože dotazy jsou velmi podobné a točí se okolo odstoupení od podepsané smlouvy, zde je jedna malá univerzální rada, která by měla dát alespoň částečnou odpověď:
     Pokud jste již podepsali s některou z výše jmenovaných společností smlouvu, a nyní chcete své zaplacené peníze zpět, je nutné podat písemně odstoupení od smlouvy do sedmi dnů od jejího podepsání. Tím neztratíte šanci dostat alespoň část svých peněz zpět.
     Odpovědi na spoustu dalších dotazů najdete
na stránce ohlasů a zkušeností. Píší tam klienti, kteří absolvovali nejen ony "dražby", ale i další jednání s uvedenými společnostmi. Najdete tam i zkušenosti lidí, kteří na zakoupený pobyt skutečně vyjeli.
    Nejúčinnějším způsobem, jak dostat své peníze zpět, je však soudní žaloba. Neklamným důkazem je absolutní vítězství jednoho z postižených klientů, který v květnu 2004 dostal od společnosti OPP nejen veškeré své peníze, ale také soudní a poštovní náklady, které do sporu investoval, zpět. Za zmínku ještě určitě stojí, že peníze slíbila vrátit sama Gabriela Matoušková  a ještě před konáním soudního jednání přišla sama společnost Ocean Paradise Promotions s návrhem na uzavření "Mimosoudní dohody o narovnání"!
Podrobnosti najdete zde, v sekci ohlasů a zkušeností klientů>>. Zde je k dispozici všem postiženým ke stažení vzor právě té vítězné soudní žaloby: Zaloba.doc. Potřebná data, částky a čísla smluv si doplňte, příp. proveďte další textové úpravy tak, aby znění žaloby odpovídalo Vašemu případu. Žaloba, samozřejmě, není, a ani nemůže být univerzální pro všechny poškozené. Zde je ke stažení Výzva k vydání bezdůvodného obohacení, která vítězné žalobě předcházela: Vyzva.doc. I tu bude pravděpodobně nutné upravit tak, aby odpovídala Vašemu případu, ale smlouvy a postupy timeshareových společností jsou velmi obdobné. Za poskytnutí obou vzorů jejich autorovi velice děkujeme za všechny postižené klienty.

ZNÁTE NĚKDO GABRIELU MATOUŠKOVOU?
Hledáme osoby, které znají osobně Gabrielu Matouškovou, narozenou 14.10.1978, nebo její příbuzné. Zajímá nás, kdo a jak vychoval člověka, který v dospělosti bez mrknutí oka činí tolik poctivých lidí nešťastnými v honbě za majetkem. Kdo byli její rodiče? Jaké měla dětství? Neštítí se opravdu ničeho?

NA MAJETEK AEONIAN TRAVEL CLUB, s.r.o. VYHLÁŠEN KONKURS!
Usnesením Městského soudu v Praze ze dne 17.8. 2004 číslo jednací 95 K 27/2004 - 20 byl prohlášen konkurs na majetek obchodní společnosti Aeonian Travel Club s.r.o. a ustaven konkursní správce. Účinky konkursu nastaly dne 17.srpna 2004. Konkursní správce: Mgr. Jan Durčák Praha 1 Opatovická 4, PSČ: 110 00

ZAČÍNAJÍ EXEKUCE NA MAJETEK AEONIAN TRAVEL CLUB!
Usnesením Obv. soudu v Praze 1 č.j. 33 Nc 7250/2004 ze dne 26.5. 2004 byla nařízena exekuce k vymožení částky 22 000,- Kč s příslušenstvím na majetek  AEONIAN TRAVEL CLUB, spol. s r.o., ve prospěch oprávněného: Norbert Dostál, Vestec 15. Provedením exekuce byla pověřena soudní exekutorka JUDr. Markéta Havlíková, Exekutorský úřad pro Prahu 3, se sídlem Praha 2, Korunní 127.

Obvodní soud pro Prahu 1 nařídil usnesením č.j. 33 Nc 7605/2004 ze dne 27.7.2004 exekuci k vymožení částky 33 000,- Kč s příslušenstvím na majetek povinného: Aeonian Travel Club, s.r.o., ve prospěch oprávněného: Josef Kahuda, Prachatice, Soumarská 599. Provedením exekuce byl pověřen soudní exekutor Mgr. Kamil Košina, Exekutorský úřad Prachatice, se sídlem Prachatice, Starokasárenská 192.

Zdroj: Obchodní rejstřík

AEONIAN TRAVEL CLUB KONČÍ, NASTUPUJE ZYDECO.
Aeonian Travel Club a společnost ZYDECO rozesílají dopisy o tom, že ATC ukončila svou činnost a Zydeco přebírá její závazky!

PŘINUTIT MATOUŠKOVOU VRÁTIT PENÍZE NENÍ NEMOŽNÉ!
Dalšímu z postižených klientů se to podařilo. Podrobnosti čtěte zde>>

SOUBORY KE STAŽENÍ
Od konce května 2004 je na těchto stránkách k dispozici všem postiženým vzor žaloby na neoprávněné obohacení společnosti na Váš úkor (ve formátu Zaloba.doc) a Výzva k vydání bezdůvodného obohacení (ve formátu Vyzva.doc).

Zpráva pro klienty Ocean Paradise Promotions, s.r.o.:
OPP, od 21. 6. 2004 také mění provozovnu z Mladé Boleslavi do Prahy 8, ulice Zenklova 28. Tel. Čísla: 255 702 305 fax: 255 702 301.

Utekly Vám Černé ovce?
Repríza pořadu Černé ovce České televize z úterý 12.10.2004 o praktikách firmy ZYDECO - nástupce společnosti Aeonian Travel Club, s.r.o. - bude vysílána na programu Č.T.1 v pondělí 18.10.2004 v 5,20 hod.

HLEDÁME DALŠÍ POSTIŽENÉ KLIENTY.
pro natáčení televizního pořadu o společnostech zprostředkovávající v České republice timeshare, ochotné hovořit na televizní kameru. Kontaktujte nás na e-mail.

JSME ZPÁTKY!
V polovině února 2004 jsme nabídli firmě Aeonian Travel Club jednání a ruku ke smíru. Na důkaz naší dobré vůle jsme z internetu na týden odstranili tyto stránky. Jak jsme předpokládali,  bez odezvy, takže stránky jsou tu zpět.

POZOR NA KORESPONDENCI!
Společnost Aeonian Travel Club změnila dne 5. listopadu 2003 své oficiální sídlo. Přestěhovala se z ulice Politických vězňů 19 na Praze 1 do ul. Zenklovy 32/28 V Praze 8 - Libni.

Žaloba na společnost Aeonian Travel Club, s.r.o.
V roce 2002 byla na společnost AEONIAN TRAVEL CLUB, s.r.o. podána žaloba u Obvodního soudu pro Prahu 1. Předmětem žaloby je skutečnost, že společnost vyinkasovala desítky tisíc Kč a odmítá vrátit jakoukoliv část peněz přesto, že z její strany nedošlo k absolutně žádnému plnění. O čase, místě, průběhu, příp. výsledku soudního jednání Vás budeme informovat na tomto místě.
     V červenci 2004 jsme byli informování, že jen u Obvodního soudu pro Prahu 1 je na společnost Aeonian Travel Club Gabriely Matouškové podáno velké množství obdobných žalob.

 Klienti společnosti ODYSSEY INTERNATIONAL, kteří se cítí poškozeni, nechť se ozvou na e-mail: canarif@seznam.cz za účelem podání společné žaloby.

Každý subjekt, který pracuje s osobními daty svých klientů, nebo dalších lidí, musí být zaregistrován u Úřadu na ochranu osobních údajů. Firma A.T.C. u tohoto úřadu zaregistrována není (stav v září 2002). Pokud máte pocit, že společnost A.T.C. neoprávněně nakládá, nebo nakládala s Vašimi osobními daty, nebo Vám připadá, že je zneužívá, nebo zneužila, není vyloučeno, že je předává i do zahraničí, můžete se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů se sídlem V Praze 3 Havelkova 22, Odbor kontroly, pana JUDr. Maštalku.

TELEFONICKÉ SPOJENÍ NA PRACOVNÍKY SPOLEČNOSTI OCEAN PARADISE PROMOTIONS:
Kontakty na členy vedení společnosti Ocean Paradise Promotions Jose Hobbse: tel.: 721 900 262 a Matta Kellyho: tel.: 732 432 179.
Kdo stojí za Aeonian Travel Club?
Pravděpodobně hlavní, nebo vůdčí osobou společnosti AEONIAN TRAVEL CLUB a jednatelkou (společnicí za Českou republiku :-)) je Gabriela Matoušková (e-mail: gabriela@aeonian.cz, (další e-mailové adresy na firmu: aeonian@email.cz; admin@aeonian.cz, info@aeonian.cz telefony: 222 246 330, 222 244 290, 222 241 315, 222 246 222) rodné číslo je uvedeno ve výpisu z obchodního rejstříku společností) podle obchodního rejstříku trvale hlášena na adrese: v Praze 9 - Horních Počernicích, ulici U jeslí, č. 2271 / 24.

Kliknutím zobrazíte mapu

Kliknutím zobrazíte mapu.

      Dům, ve kterém je (podle obchodního rejstříku) k trvalému pobytu hlášena Gabriela Matoušková, je panelák (!) v sídlišti v Horních Počernicích v Praze 9 (v ulici U Jeslí č.p.: 2271, číslo orientační: 24). Na zvonku najdete také jméno Prchal.

Kliknutím zobrazíte mapu.

     V telefonním seznamu bytových stanic je k této adrese uvedeno telefonní číslo 281 921 166. Gabriela Matoušková byla uvedena do roku 2002 ve výpisu z obchodního rejstříku také společnosti ODYSSEY International se sídlem Ostrava, Pivovarská 1504/8, PSČ: 72300, Okres: Ostrava-město. Dne 27. 5. 2003 byla z Obchodního rejstříku vymazána jako společnice již také ze společnosti Ocean Paradise Promotions, s.r.o., kde působila jen 5 měsíců (další podrobnosti najdete opět ve výpisu z obchodního rejstříku společnosti). Pokud se její jméno objeví v jakékoliv další společnosti v České republice, budeme veřejnost vždy informovat.
    

(Veškeré údaje pocházejí z veřejných zdrojů.)

    


Výpis z Obch. rejstř.   Články IDNES   RCI   Ohlasy, zkušenosti   Zprávy, informace, novinky   Anketa
 

Nahoru (TOP) Reklama: