SAMOLEPÍCÍ ETIKETY a KRABIČKY NA VIDEOKAZETY

COOKER    INTERNET   SHOP,           ZÁSILKOVÁ   SLUŽBA,          OBCHOD

Reklama:

www.zaakcniceny.cz

    Na této stránce si můžete objednat a zakoupit originální samolepící etikety na videokazety známých světových výrobců. Každá sada etiket obsahuje čelní a hřbetní etiketu, příp. více hřbetních, většina značkových sad je dodávána také s nálepkami čísel, někdy i písmen a dalšími značkami a symboly (délkou pásku, symbolem obsahu, stavem záznamu apod.). Papírové samolepící etikety mohou najít široké uplatnění i mimo videokazety.

Cena za všechny sady samolepících etiket pro rozměry kazet VHS je 1,90 Kč za kus,
kromě etiket značky BASF / EMTEC.
Jednotná cena za všechny ostatní sady je 1,50 Kč za kus.

Pozor! za etikety je možné platit také fazolemi! (podrobnosti zde)

Dodáváme originální samolepící etikety na videokazety těchto značek:

BASF / EMTEC, FUJI, SONY

    Objednané originální samolepící etikety Vám můžeme zaslat poštou na dobírku. Při objednávce 100, nebo více kusů originálních samolepících etiket neúčtujeme žádné poštovní poplatky!

    Objednávku můžete provést elektronickou poštou (e-mailem) na adrese: cooker@volny.cz, nebo telefonicky na čísle:  (+420) 608 072 143, příp. prostřednictvím ICQ na čísle 317 954 474, nebo Skypu (cooker8008)

V objednávce nezapomeňte uvést:

  Originální samolepící etiketa značky FUJI na videokazety.

  Jedna karta obsahuje sadu těchto etiket:

  Lícní horní plošnou etiketu 9,7 x 6,9 cm (po úpravě nůžkami lze použít i pro videokazety rozměru VHS), jednu boční hřbetní etiketu dlouhou 13,9 x 1,7 cm (rozměrově se hodí i na videokazety VHS, S-VHS apod.) a jednu krátkou, tři nálepky s nápisy MASTER, ORIGINAL a DUB a sadu nejpoužívanějších čísel.

Cena:  1,50 Kč za sadu
(0,10 €)

nebo: 19 fazolí

Při zaslání poštou a odběru 100, nebo více kusů těchto etiket neúčtujeme poštovní poplatky.

HOME

_____________________________________________________________________________________________

Rub sady:

Reklama:

  Při nákupu 100, nebo více kusů originálních značkových samolepících etiket na videokazety značky SONY obdržíte zcela zdarma navíc hudební CD "Ein Fest für die Sinne" a je lhostejné, zda nákup zaplatíte v Kč, nebo fazolemi.

     Toto CD lze zakoupit také samostatně v našem e-shopu, na hlavní stránce, nebo zde: za 490 fazolí, nebo 49,- Kč (1,50 €).

 

     Originální kartonové krabičky na videokazety značek
BASF / EMTEC, Wincop, Ateliery Zlín Bonton a jiných dodáváme za jednotnou cenu:

6,90 Kč za kus
(0,25 €)

nebo: 69 fazolí

     (Krabičky je možné paltit také fazolemi v tradičním kurzu 1:10, tedy 69 fazolemi za kus.)
     Zboží také zasíláme na dobírku, v takovém případě je však minimální odběr 10 kusů.

 

HOME

 

KrabWiPc.jpg (17942 bytes)

 

Pozor! Možnost platby zboží uvedeného na této stránce také fazolemi a to až do výše 100% ceny! Podrobnosti o tom, jak fazole získat, se dozvíte po kliknutí na reklamní banner v dolní části této stránky, tedy zde.

Jak zde nakupovat za fazole?

Vyberte si druh zboží a množství:

10 etiket
Cena: 299 fazolí

Kliknutím na ikonu vlevo zakoupíte 10 kusů originálních samolepících etiket na videokazety. Z Vašeho fazolového účtu Vám bude odečteno 299 fazolí. Etikety Vám budou zaslány na Vaši adresu zcela zdarma. Nebudete dále platit už žádné poplatky ani doplatky. Vše uhradíte jen 299 fazolemi. Poštovné neúčtujeme!

100 etiket
Cena: 1888 fazolí

Kliknutím na tuto ikonu vlevo zakoupíte 100 kusů originálních samolepících etiket na videokazety za cenu 1888 fazolí! Jednoduchými počty zjistíte, že nákup za fazole je podstatně výhodnější, než za Kč. Ani při odběru 100 kusů etiket nehradíte žádné náklady na zaslání. Jak poštovné, tak balné je zcela zdarma! (za fazole dodáváme v současné době pouze etikety značky SONY a FUJI.) Ke každé zásilce 100 originálních značkových samolepících etiket na videokazety značky SONY přikládáme zcela zdarma hudební CD! Podrobnosti zde:>>

1 etiketa
Cena: 199 fazolí

Chcete-li zakoupit skutečně jen jednu jedinou originální značkovou samolepící etiketu na videokazetu, musíte uhradit celkem 199 fazolí. V této ceně je zahrnuta cena etikety, poštovné za zaslání zásilky i balné a manipulace. Z toho je patrné, že nákup většího počtu etiket je výhodnější.
Původní nákupní ikonu na 19 fazolí jsme museli zrušit, protože mnoho zákazníků její funkci nepochopilo a asi se domnívalo, že jim bude etiketa za 19 fazolí zaslána včetně všech nákladů na zaslání.

       Nemáte-li dostatečné množství fazolí k nákupu takového množství etiket, který byste si přáli, není nic jednoduššího, než si etikety koupit za peníze (Kč).

   Nyní máte možnost kontrolovat aktuální stav Vaší objednávky a průběh jejího vyřizování a to na internetové adrese: http://cooker.euweb.cz/zakazky.html. Každá objednávka je zákazníkovi od nás potvrzena a je jí přiděleno pořadové číslo. Na uvedené adrese si pod tímto číslem snadno najdete, jestli už etikety byly odeslány, či kdy se tak stane, příp. jestli už i my máme potvrzeno jejich přijetí Vámi.

Zpět na hlavní stránku (HOME)       Nahoru (TOP)

Reklama:
    
Sbírejte fazole a získáte super věci